Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w przedszkolu - 03.04.2023

Dnia 03.04.2023  (poniedziałek)  będziemy obchodzili

Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w przedszkolu.

Prosimy, aby wszystkie przedszkolaki przyszły ubrane w kolorze NIEBIESKIM

na znak solidaryzowania się z osobami dotkniętymi tym zaburzeniem.

Celem zajęć będzie zwiększenie świadomości i wrażliwości w temacie autyzmu.

Uwaga koncert ! - 31.03.2023

Uwaga Rodzice !

Dnia 31.03.2023r. (piątek) o godz. 14.00 odbędzie się koncert pt.  „Roztańczone smyczki i dumny baraban” w wykonaniu Lubuskiego Biura Koncertowego  „Orfeusz”.

"Pierwszy dzień Wiosny" - 21.03.2023

21.03.2023r. (wtorek) – „Pierwszy dzień Wiosny”  tradycyjnie radosnym korowodem będziemy żegnać Zimę  i witać Wiosnę. W tym dniu ubieramy się na kolor zielony, z akcentami wiosennymi (dziewczynki wianki na głowę, chłopcy wesołe, kolorowe krawaty - mogą być papierowe).

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Szanowni Rodzice!

Od 6 marca 2023 roku rusza rekrutacja do  Niepublicznego Przedszkola Bajkowego  w Świebodzinie prowadzonego przez Fundację „Lider” na rok szkolny 2023/2024.

Zapisy dzieci do przedszkola odbywać się  będą za pomocą złożonego wniosku i załączników  w wersji papierowej.

Rodzice dzieci aktualnie uczęszczających do przedszkola prowadzonego  przez  Fundację „Lider” składają na rok szkolny 2023/2024 deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w tym przedszkolu. Termin składania deklaracji od 20 lutego do 28 lutego 2023 roku. Złożona deklaracja to gwarancja miejsca w przedszkolu.

Dokumenty będą dostępne do pobrania od 20 lutego 2023 roku na stronie przedszkola www.fundacja-lider.pl    w zakładce  Dokumenty – Rekrutacja do przedszkola na  rok szkolny 2023/2024.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MOTYLKI

10 marca 2023r. (piątek)  o godz. 13.00 odbędzie się zaległa uroczystość w grupie Motylki  z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Jednocześnie przypominam, że każde dziecko zaprasza na tą uroczystość  dwie osoby (w sytuacji gdy dziadkowie nie mogą, wówczas mogą przyjść rodzice w  razie jakichkolwiek innych sytuacji losowych proszę o info :-).

Ogłoszenie -teatrzyk - 09.03.2023

Dnia  9 marca 2023  (czwartek ) o godz. 12:30

w przedszkolu odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci  z wszystkich  grup wiekowych

pt. „ Futerko Jeża”  w wykonaniu aktorów z Agencji Artystycznej  Horyzont  Grzegorza Muchy.

Uwaga koncert ! - 20.02.2023r.

Uwaga Rodzice !

Dnia 20.02.2023r. (poniedziałek) o godz. 14:00 odbędzie się koncert pt. Muzyczne opowieści – Tam, gdzie chodzą fioletowe krowy”  w wykonaniu Lubuskiego Biura Koncertowego  „Orfeusz”.

Opowieść o tradycjach, zwyczajach, strojach i muzyce alpejskich krain – Tyrolu i Bawarii (śpiew, skrzypce, klarnet, gitara basowa).

Zebrania z Rodzicami - grupa Biedronki

Dnia 16.02.2023r. (czwartek) o godz. 15:30  odbędzie się spotkanie obowiązkowe z Rodzicami  dzieci kończących edukację przedszkolną (grupa Biedronki).