Informacja ogólna

Szanowni Państwo

Do przedszkola zapraszamy wszystkie dzieci od 3 do 6 lat, w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przyjęcia do naszej placówki dziecka 2,5-letniego. Wyczerpujące informacje uzyskacie Państwo w biurze Fundacji „Lider”.

Organem prowadzącym Niepubliczne Przedszkole Bajkowe jest Fundacja „Lider” z siedzibą przy ul. Młyńskiej 31b w Świebodzinie.

Niepubliczne Przedszkole Bajkowe jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:00. Dziecko należy przyprowadzać najpóźniej do godz. 8:00.

Uprzejmie prosimy o zaplanowanie odbioru dzieci w taki sposób, aby o godzinie 16:00 można było zamknąć przedszkole.

Rodziców dzieci alergicznych prosimy o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o rodzaju alergii.

Apel do rodziców:

Rada Rodziców oraz Dyrekcja Przedszkola proszą rodziców o przyprowadzanie do przedszkola dzieci zdrowych! Nadchodzi okres jesienno-zimowy i w trosce o stan zdrowia dzieci własnych i cudzych zadbajmy o dobrą kondycję własnej pociechy i nie narażajmy dzieci zdrowych na kontakt z chorymi!